Skupinová výuka jazyků

Určena všem, kteří upřednostňují jazykovou výuku ve více studentech. U našich skupinových jazykových kurzů se však nemusíte bát žádných velkých počtů studentů, neboť všechny skupinové kurzy mohou mít maximálně pět účastníků. Díky tomu získá lektor dostatečný prostor i pro individuální potřeby jednotlivých studentů. Výhodou skupinových jazykových kurzů je ztráta ostychu v jazykovém projevu, což je velice důležité pro aktivní komunikaci. Další předností skupinového jazykového kurzu je cena, neboť se o náklady podělíte s ostatními studenty:). 

Při výběru vhodného kurzu ve skupinové výuce je nejdůležitější najít správnou jazykovou úroveň. Tu si můžete zjistit podle stupnice Evropského vzdělávacího rámce, nebo si vyplnit online testy na našich stránkách Testování úrovně.

Stačí, pokud budete alespoň dva. Skupinové kurzy jsou koncipovány jako 12 lekcí po 90 minutách. Cena tohoto kurzu je 2 499 Kč pro každého účastníka. Pro více informací nás můžete kontaktovat skrze náš formulář nebo zavolat na 775 958 134.

Nabízíme výuku v těchto jazykových úrovních. Pro rozkliknutí každého odkazu se zobrazí vstupní požadavky na studenta a současně náplň daného kurzu pro zvolenou jazykovou úroveň.