Proč si vybrat jazykové kurzy právě u násUmíme motivovat k jazykům

Jmenuji se Pavel Kotrbáček a jsem zakladatelem SPRINT centrum vzdělání. Již od základní školy se setkávám s výukou cizích jazyků. Bohužel má zkušenost právě s tímto odvětním vzdělávání není zrovna nejlepší. Narazil jsem na učitele, kteří učit neuměli, nedokázali vysvětlit strukturu jazyka a dokonce se smáli za špatnou výslovnost. To vše u mě vedlo k faktu, že mám dosud s cizími jazyky problémy (přestože mám základy tří světových jazyků) a bojím se v nich komunikovat. Mám strach, že se mi opět bude někdo smát, že řeknu něco špatně, nepřesně ...

Tato životní zkušenost mě donutila pozměnit výuku cizích jazyků a proto jsem založil SPRINT centrum vzdělání, skrze něž bych rád všech našim studentům chtěl ukázat, že výuka jazyků může být zábava a není to nic hrozného. Každý nový jazyk přináší rozvoj osobnosti a nový rozměr vidění světa. Z tohoto důvodu se snažím společně s mým metodikem vybírat lektory, kteří umějí učit. Chtějí předávat vědomosti dalším. Dokáží pozitivně motivovat a celkově tak přispívají k rozvoji studentů, kteří se rozhodli odstartovat výuku ve SPRINT centrum vzdělání.

Naše centrum se řadí mezi malá, ale o to více si můžeme dovolit klást důraz na kvalitu poskytovaných služeb. Chceme studentům pomoci s jejich jazykovou vybaveností a dalším rozvojem.

V každé době je vzdělání považováno za velice prestižní záležitost. Vzdělaní lidé mají lepší uplatnění na trhu práce, neboť to představuje obrovskou konkurenční výhodu. Zaměřuje se naše centrum proto na prohlubování vědomostí a zkušeností studentů. Nabízíme jazykovou přípravu formou individuálních i skupinových kurzů. Důležitou součástí naší činnosti je jazykové vzdělávání ve firmách. Naše portfolio služeb doplňují překladatelské služby a příprava na vysoké školy v humanitních oborech. Poskytujeme profesionální přístup a kvalitu, kterou bychom sami očekávali. Nejdůležitější je pro nás Vaše spokojenost. SPRINT centrum vzdělání má upřímnou snahu Vám pomoci uspět v dalším vzdělávání.

Seznamte se s našimi kurzy a přijďte se podívat. Bude-li Vám cokoliv nejasného, neváhejte mě kont aktovat.

                                                                         Pavel Kotrbáček